«Бережіть собори душ наших!» – година роздумів

Соборність —це наша сила, це неподільне ціле з усіх українських земель, які колись належали до різних імперій, а тепер об’єднані в незалежну європейську Українську державу.

Про єдність, про боротьбу за незалежність і свободу нашої держави і її народу, про відповідальність перед країною і світом за цілісність і життєдійність України розмірковували ми сьогодні разом з учнями, під час уроку роздуму з нагоди Дня Соборності України. Грамотні і розумні, хлопці та дівчатка дуже серйозно і відповідально відносяться до знання історії і сучасності Батьківщини, її культури і традицій. “Не знаючи минулого свого, як можна сподіватись на майбутнє?”© (М.Рильський)

Наші учні легко довели, що знають багато цікавого і корисного про Україну: вони вдало і швидко відповіли на питання вікторини, присвяченої минулому і сучасності держави. А ще жваво обговорювали побачене і почуте в відео-роликах про історичні події грудня 1918- счня 1919 років: як же воно сталося, що два братні народи нарешті домовилися про з’єднання, але угода не протрималася і року. Що робити нам, щоб об’єднатися назавжди і не піддаватися ні на які провокації в боротьбі за наше майбуття.