Надпись

Перелік патріотичних виховних заходів 2016-2017

gerb

Заходи до Дня Збройних Сил України,

у ХВПУ № 6

6 грудня відзначається День Збройних Сил України. Святкування відбувається щорічно в день ухвалення 1991 року закону України «Про Збройні Сили України». В цей день, з нагоди свята, в училищі, згідно з планом, було проведено наступні заходи.

Викладач історії Лариса Петрівна Марченко-Паладян під час інформаційних 10-хвилинок, на тему: «Історія створення Збройних сил України», наголосила: «Незважаючи на невелику офіційну історію українського війська, справжній вік нашої армії сягає кількох століть, адже її бойові традиції формувалися у важких випробуваннях, з часів Київської Русі до Великої Вітчизняної війни. Сьогодні ми вшановуємо усіх військових, які у лавах Збройних Сил України служать справі зміцнення обороноздатності та підвищення безпеки нашої держави. У пам’яті сучасників і майбутніх нащадків назавжди збережуться подвиги багатьох поколінь воїнів-захисників, їх безмежна відданість і любов до рідної землі».

Після завершення уроків за розкладом, в актовій залі училища, було проведено урок мужності: «На варті Батьківщини», гостем якого був старший солдат Харківського ТРО 22, що захищав незалежність нашої країни у Луганській області (Трохізбенці, Лисичанську, Авдіївці) у рамках проведення Антитерорестичної операції, випускник училища за професією: «Електрогазозварник» – Сергій Степанович Грек. Сергій Степанович розповів учням свої спогади, згадав, що йому прийшлось пережити за час виконання свого обов’язку перед Батьківщиною, допомогу волонтерів воїнам АТО, та закликав учнів училища любити свою Батьківщину.

dsc_1663

Заступник директора з виховної роботи Оксана Олексіївна, під час роботи, розповіла учням про працівників та випускників училища, що сьогодні склали присягу на вірність народу України. Вся розповідь Оксани Олексіївни супроводжувалася слайдами мультимедійної презентації: «Ми пишаємось ними». Доречним завершенням уроку мужності став виступ учасників вокального гуртка, що презентували пісенно-поетичну вітальна листівку: «ГЕРОЯМ СЛАВА!».

Також з нагоди свята бібліотекар училища Балалаєва Л.О. оформила в читальній залі книжкову виставку: «На варті Батьківщини», а учні груп випустили стіннівки: «Захист Батьківщини – святий обов’язок кожної людини».

Керівниками груп протягом тижня було проведено цикл виховних годин: «Свято мужності і доблесті».

???????????????????????????????

Керівник фізичного виховання разом з викладачем предмету «Захист Вітчизни», з нагоди свята, провели змагання з військово-прикладних видів спорту: стрільба з пневматичної гвинтівки (юнаки та дівчата) у тирі училища.

6 грудня – це також свято усіх чоловіків, які захищають спокій власних домівок, лицарів, здатних завжди підставити своє сильне плече чарівній половині людства. Днем Збройних Сил України всі громадяни країни висловлюють свою повагу миротворцям, які у складі багатьох місій ООН стоять на сторожі миру і порядку в зарубіжних країнах.

Перший урок в училищі був проведений на тему: «Незалежна і єдина, будь навіки, Україно!». Метою уроку було обговорення викладачем Історії України Айгин Тетяною Олегівною з учнями основних історичних подій, формування в учнів розуміння єдності й цілісності України, відчуття приналежності до України, усвідомлення себе українцем, почуття особистої відповідальності за долю держави та українського народу. Викладлач англійської мови Кошелєва Тетяна Олегівна розповіла про європейську інтеграцію України, провела цікаві конкурси та вікторини.

Учні активно коментували та брали участь в обговорені державних символів. Зокрема пригадали історію жовто-блакитного прапору, розтлумачили поєднання двох кольорів. Говорили про офіційну емблему нашої держави, що зображується на прапорах, грошових знаках, печатках, деяких офіційних документах тощо – про герб України, говорили про гімн України, згадали автора слів та музики. Глибоким душевним переживанням для учнів, викладачів та всіх присутніх стало колективне виконання гімну України і вшанування хвилиною мовчання полеглих в боях за територіальну цілісність захисників вітчизни.

Значну увагу, під час проведення першого уроку приділили основному Закону України. Зауважили яким довгим і тернистим був шлях до створення основного закону держави – Конституції України.

На уроці були присутні координатор Південного Посту – Трубчанов Віктор Миколайович

По закінченні уроку учні пригадали визначні міста нашої славної держави.

20.08.2015 – в читальній залі училища створена книжкова виставка на тему: «Україна, шлях до незалежності» приурочена до святкування Дня Незалежності 24 серпня, з залученням фонду районної бібліотеки імені Тургенєва.

DSC06776

Козацькі розваги

28.05.2015 керівник фізичного виховання з командою учнів 11 осіб прийняли участь в Першій воєнно-патріотичній Спортивно-туристичній грі «Нащадки козацької слави» на базі ХПЛЗТ (ПТУ-23). Команда ДНЗ ХВПУ № 6 посіла І місце серед восьми ПТНЗ.