РЕКОМЕНДАЦІЇ БАТЬКАМ ЩОДО ПРОФІЛАКТИКИ АГРЕСИВНОЇ ПОВЕДІНКИ ПІДЛІТКІВ

З 07.11.2017 по 14.11.2017 у ДНЗ ХВПУ № 6 викладачі соціально-гуманітарних дисциплін проводили тиждень «Усі ми брати-слов’яни».

У рамках цього тижня 8 листопада разом із працівниками районної бібліотеки ім. І.С. Тургенєва провели гру любителів слова, де учні нашого закладу показали знання української мови: складали пазли речень, добирали фразеологізми, майстерно промовляли скоромовки, осучаснювали прадавні слова. Цей захід був присвячений Дню української писемності та мови

9 лютого – день пройшов надзвичайно насичено. Зранку учні ІІ і ІІІ курсів узяли участь у І турі Міжнародного конкурсу укр. мови ім. П. Яцика. Визначилися переможці для участі в обласному конкурсі.

26.06.15 р. відбувся святковий концерт присвячений випускному: «На крилах прощального вальсу», присвячений завершенню навчання в училищі учнів 3-го та 5-го курсів.

Червневий вечір, синь безкрая!

Цей день нам довго не забуть.

Випускників ми проводжаємо

У світ широкий, в добру путь!

На святі були присутні гості: Начальник управління освіти і науки Департаменту науки і освіти Ігнатьєв Володимир Васильович, заступник голови адміністрації Комінтернівського району з організаційних питань Лещенко Світлана Миколаївна, Методист науково-методичного центру Яковенко Юлія Олександрівна, Начальник відділу кадрів Державного підприємства «Завод імені Малишева», Латанська Олена Анатоліївна Начальник управління по роботі з персоналом Відкритого акціонерного товариства «Турбоатом», Кіріченко Геннадій Іванович, Інспектор сектору по роботі з органами самоорганізації населення Комінтернівського райвиконкому Романенко Зоя Павлівна, отець Савва представник Харківської Єпархії.

Випускники зі сльозами на очах висловлювали слова подяки всьому педагогічному колективу училища, батьки сказали слова вдячності працівникам училища, що приклали немало зусиль для того, щоб навчити та виховати їхніх дітей, та допомагали їм здобувати перші ази професійних знань і навичок. Отець Савва – благословив випускників на їх починання. А керівники груп, не приховуючи смуток, прощалися, з такими вже рідними учнями, що так непомітно подорослішали і готові зробити свій перший крок в доросле життя. Все це перетворилося в яскраве, душевне, незабутнє свято.

06.03.2015 в училищі пройшов конкурс талантів, краси та юності «Міс весна 2015», всі учасниці були достойні нагороди, у ході конкурсу гідно продемонстрували свої таланти, вміння та знання. А справедливе та компетентне журі оцінило учасниць та визначило переможців у номінаціях: «Міс Чарівність», «Міс Достойність», «ІІ віце міс Весна», «І віце міс Весна» та звісно, головну переможницю, що визнана найкращою «Міс Весна – 2015», нею стала учениця ІІІ курсу групи ОКНАР-2-3/4 Гура Ольга.

 
Відвідування виставки «На сторожі волі» в галереї АВЕК, ще раз змусило учнів замислитися над перевагами миру.
 
DSC02353DSC02349
 
DSC02342
 
02.10.2014 р. в училищі відбулося святкування Дня працівника освіти. Учні усіх груп випустили вітальні стіннівки та підготували експонати для огляду-конкурсу  осінніх композицій на тему: «Українська осінь».  Компетентне журі у складі: директора училища, практичного психолога та центру організації дозвілля учнівського самоврядування достойно оцінили представлені екібани та нагородили переможців. Також відбувся святковий концерт «Його величність, вчитель».
 
DSC04363DSC04372
DSC04379DSC04388
???????????????????????????????
27.06.14 р. відбувся захід, присвячений видачі атестатів про середню освіту та дипломів кваліфікованих робітників.
На святі були присутні гості: начальник управління по роботі з персоналом АОО «Турбоатом» Кириченко Г.І., голова профкому ДП «Завод ім. Малишева» Зубкін М.П. та методист НМЦПТО в Харківській області Ліпчанська Ю.О.
Вітання педагогів, батьків, подяка випускників рідному училищу – перетворилося в яскраве, незабутнє свято – «Прощання з дитинством».
y1y2
y4y3
y5
Виховну годину «За здоровий спосіб життя; раціональне харчування» провели 03.06.2014 учні групи кухарів другого курсу.
Змістовні поради,  про раціон на добу, тиждень; конкурси на кращого дегустатора соків, аукціон прислів’їв про їжу – все це дало учасникам змогу отримати нові відомості про корисне харчування,  про вітаміни,   про основи раціонального харчування.
Відеоролик  «Твоє меню».
При підготовці заходу було проведено серед учнів II-го курсу анкетування «Твій раціон».
Захід пройшов яскраво та змістовно.
 
DSC_0165DSC_0155
 
 
 
30.05.2014 у ДНЗ ХВПУ № 6 відбувся виховний захід  кухарів «Українські страви»
DSC_1037DSC_1043
s1_2
 
 
Державний прапор України з траурною стрічкою, інформаційна десятихвилинка у кожній групі, хвилина мовчання для ушанування пам’яті померлих – так в ДНЗ ХВПУ № 6 вшанували пам’ять жертв Голодомору 1932-1933 років.Присвячено 70-й річниці визволення України від німецько-фашистських окупантів.
Проведені:
1)  Бесіди керівників з групами І-ІІІ курсів «Велика перемога великого народу»
2) Уроки-екскурсії з групами І-ІІІ курсів «Пам’ятайте… через роки, через століття» до музею «Бойової слави» та «Кімнати історії училища».
 
 Small_image006_2Small_image002_1
Small_image004_4
17.10.13 у ДНЗ ХВПУ №6 були проведені батьківські збори на тему: «Почуйте серцем душу вашої дитини».
Батьки, викладачі, майстри в/н зібралися в актовій залі. До присутніх звернувся директор училища Костоглодов В.М., порушивши питання навчально-виховного процесу. В. о. заступника директора з ВР Ломакіна Л.О. зацентрувала увагу батьків на проблеми виховної роботи.
 
Small_image001_10
 
Заступник директора з навчально-виробничої роботи Тарабаренко Л.Ю. довела до відома присутніх вимоги до оцінювання знань і умінь учнів.
На екрані продемонстрували фільм про училища та вже традиційно фото сесію про заходи, які відбувалися в училищі та в навчальних групах останнім часом. На зборах в навчальних групах вирішували питання дисципліни, навчання, планів на майбутнє…
Small_image004_3
 
 
 
 
 11 жовтня група ОП-3-11/12 відвідала музей А.С. Макаренко.
 
Small250_image001_1
 
 
 
Цікаву екскурсію провели співробітники музею
 
Small250_image003_1
 
 
Біля експонатів виставки
Small250_image005_1
 
Виховна робота в училищі здійснюєтьсяу відповідності з річним планом роботи училища та планом роботи керівників груп, які враховують уві напрямки вихїовної роботи з учнями. З метою дотримуванняучнів національної свідомості та любові до Батьківщини в училищі. Проведені усний журнал «Державна символіка», «Пам´ять серця» виховна година, «Нумо, хлопці», година спілкування «Пам´ятай, що ти людина».
Untitled-15_2
Провідним напрямом виховної роботи в ДНЗ ХВПУ №6 є формування здорового способу життя. Завантаження учнів корисною діяльністю як під час уроків, так і в позаурочний час, дає можливість створення умов для дотримування здорового способу життя.
Традиційно в училищі проводяться лекції і виховні години, які налаштовують учнів на відмову від шкідливих звичо.
За межою темрява/виховна година/
– Три сходини униз…»/дійство про відмову від шкідливих звичок/
– Цінуй своє життя/диспут/
Осінній крос, змагання з міні-футболу, училищні змагання з тенісу – ці і інші заходи, якіпроводять викладачі фізичного виховання, заняття у секціях та позаурочні заходи занять. Можливість створити необхідні умови для розвитку повноцінно здорового покоління.
 
Untitled-16_2
Значне місце в виховній діяльності училища займає робота бібліотеки, яка спрямована на прищеплення учням любові до книги, культури читання, створення умов оволодіння інформаційною культурою.
Індивідуальні і масові заходи сприяють формуванню громадських, моральних та естетичних якостей учнів.
Untitled-17_2Untitled-18_2
 
 
 
«Сьогодні учень – завтра робітник». (Зустріч з випускником училища Героєм Соціалістичної праці Петровим В.О.).
 
Untitled-19_1
 
 
«Я не люблю…» (Книжкова виставка до бібліотечної години, присвяченій дню народження В.Висоцького).
Untitled-20_2
 
 
 
«Харків літературний!. (Бібліографічний огляд).
 
Untitled-21_1
 
Нагородження переможців конкурсу читців «Моя мала Батьківщина
 
 
Untitled-22Untitled-12_2
 
Вечір пам’яті «Березова гілка». (Засідання клуба поезії «Художнє слово» до ювілею Ю. Візбора).
Культурно-масова робота в училищі дає можливість розвитку естетичних самітів, творчих здібностей, пізнавальної діяльності.
Училищний огляд-конкурс художньої самодіяльності, літературні вечори, святкові концерти, вікторини, відвідування музеїв, виставок, заходи до державних свят та інше.
 
Untitled-13_3Untitled-14_3
 
Untitled-15_3Untitled-16_3
 
 
Такі форми роботи дають змогу учням проявляти себе з різних боків, показувати та удосконалювати свої здібності.
Училище щорічно приймає участь у огляді художньої самодіяльності серед колективів ПТНЗ області.
Учні нашого училища залучаються у гуртики технічної та художньої творчості.
В училищі працюють гуртки:
– «Електрик» (керівник Тулінов О.В.).
– «Кухар» (керівник Тимченко Н.М.)
– «Спортивна секція по міні-футболу» (керівник Ожерельєв С.С.)
– «Умілець» (керівник Стрілець О.К.)
– Танцювальний колектив «Елегія» (керівник Замула О.В.)
 
Untitled-17_3Untitled-18_3
 
Untitled-19_2
 
 
Велику увагу майстри і класні керівники приділяють індивідуальній роботі з учнями і бесіди, зустрічі с батьками, відвидини вдома – ці і інші дії спрямовані на виховання особистості.
Педагогічний колектив в своїй роботі намагається використовувати інноваційні методи виховної та позаурочної роботи.