План з протидії булінгу 2023-2024
Алгоритм дій у випадку виявлення булінгу
ПРИКЛАД ЗАЯВИ ПРО ВИПАДОК БУЛІНГУ
БУЛІНГ ПОРАДИ
Наказ-булінг
Якщо ви переживаєте за свою безпеку або за щось, що трапилося з вами в Інтернеті, терміново поговоріть з дорослим, якому ви довіряєте. Або зверніться за підтримкою на гарячу лінію допомоги дітям та молоді. На таку лінію можна зателефонувати безкоштовно та поговорити, не називаючи свого імені.
![](https://metalist.org.ua/wp-content/uploads/2019/04/буклет_булинг-обрезан.png)
![](https://metalist.org.ua/wp-content/uploads/2024/03/photo_2024-03-13_13-29-27-1024x1024.jpg)
![](https://metalist.org.ua/wp-content/uploads/2024/03/photo_2024-03-13_13-29-29-1024x1024.jpg)
![](https://metalist.org.ua/wp-content/uploads/2024/03/photo_2024-03-13_13-29-31-1024x1024.jpg)
![](https://metalist.org.ua/wp-content/uploads/2024/03/photo_2024-03-13_13-29-33-1024x1024.jpg)
![](https://metalist.org.ua/wp-content/uploads/2024/03/photo_2024-03-13_13-29-35-1024x1024.jpg)
![](https://metalist.org.ua/wp-content/uploads/2024/03/photo_2024-03-13_13-29-37-1024x1024.jpg)
![](https://metalist.org.ua/wp-content/uploads/2024/03/photo_2024-03-13_13-29-39-1024x1024.jpg)
![](https://metalist.org.ua/wp-content/uploads/2024/03/photo_2024-03-13_13-29-42-1024x1024.jpg)
![](https://metalist.org.ua/wp-content/uploads/2024/03/photo_2024-03-13_13-29-44-1024x1024.jpg)
![](https://metalist.org.ua/wp-content/uploads/2024/03/photo_2024-03-13_13-29-47-1024x1024.jpg)
![](https://metalist.org.ua/wp-content/uploads/2019/04/буклет_булинг2-обрезан-1.png)
Соціально-психологічна служба училища провела імітаційну гру зі здобувачами освіти з метою попередження булінгу: “Якщо тебе ображають”
З метою попередження агресивної поведінки в Інтернеті, в рамках роботи плану заходів з попередження булінгу в учнівському середовищі практичним психологом училища було проведено годину спілкування: «Кібербулінг! Як його попередити?» для учнів групи ЕМ-8-7/8. Учні дізналися, що таке кібербулінг, які види його існують, навчилися їх розпізнавати. До перегляду учням було запропоновано відеоролик «Як уберегтися від кібербулінгу?». Наприкінці заняття учні отримали рекомендації щодо профілактики кібербулінгу.
![](https://metalist.org.ua/wp-content/uploads/2019/04/viber-image-2019-04-19-11.28.29-1024x576.jpg)
![](https://metalist.org.ua/wp-content/uploads/2019/04/viber-image-2019-04-19-11.28.32-576x1024.jpg)
![](https://metalist.org.ua/wp-content/uploads/2019/04/viber-image-2019-04-19-11.28.28-576x1024.jpg)
![](https://metalist.org.ua/wp-content/uploads/2019/04/viber-image-2019-04-19-11.28.40-576x1024.jpg)