2021/2022 навчальний рік 

  За результатами участі учнів училища у обласному етапі 12 Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка серед здобувачів освіти ЗП(ПТ)О  у Харківській області       учениця І курсу Чужданова Ярослава посіла 9 місце серед учасників  28 навчальних закладів. За результатами участі учнів в обласних олімпіадах  учень ІІІ курсу    Москальчук Олександр  посів 2 місце  з   фізики,учень ІІІ курсу Яненко Нікіта-4 місце з математики,Кравченко Альона- 5 місце з української мови і літератури,Ковальов Олексій-11 місце з інформатики.   

Викладач інформатики Оруджова Д.Е. залучила учня гр. ОТН-1-15/16 Громова Данило до роботи у Малій академій наук. Під її керівництвом учень  написв роботу , яка у відбірному конкурсі посіла 1 призове місце. Учень сталв учасником захисту робіт МАН у ІІІ турі.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2019/2020 навчальний рік

Вітаємо педагогічний колектив з отриманням  другої *«ЗОЛОТОЇ МЕДАЛІ» на одинадцятій міжнародній виставці «Інноватика в сучасній освіті» та Десятійї міжнародній виставці освіти за кордоном «World Edu», яка проходила у Київському Палаці дітей та юнацтва, у формі науково-практичної конференції «Інноваційні підходи закладів професійної (професійно-технічної) освіти України до розширення соціального партнерства (у контексті реалізації Концепції державної політики «Сучасна професійна (професійно-технічна) освіта» на період до 2027 року)».

*Першу золоту медаль училище отримало у 2018 році

2018/2019 навчальний рік

У Всеукраїнській виставці “Сучасні заклади освіти – 2019” колектив ДНЗ “Харківське вище професійне училище №6” нагороджений дипломом Міністерства освіти і науки України за активну участь у реформуванні національної системи освіти та золотою медаллю в номінації “Упровадження інноваційних освітніх і виробничих технологій – ефективний засіб підвищення якості підготовки кваліфікованих кадрів”  

2013/2014 навчальний рік

На І (обласному) етапі Всеукраїнського конкурсу інноваційних технологій у сфері ПТО Харківської області – 24 місце з 47 можливих.
ІІ етап IV Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді ім. Тараса Шевченка серед учнів ПТНЗ Харківської області:
–    Левчук Ірина (ІІІ курс) – 9 місце;
–    Шарова Лариса (ІІ курс) – 29 місце;
–    Кононенко Інна (І курс) – 17 місце.
ІІІ обласний етап Всеукраїнських учнівських олімпіад:
–    Правознавство – 16 місце;
–    Математика – 9 місце;
–    Українська мова – 8 місце;
–    Фізика – 8 місце;
–    Англійська мова – 13 місце;
–    Історія України – 20 місце;
–    Хімія – 29 місце;
–    Біологія – 37 місце;
–    Інформатика – 9 місце.
Виставка-огляд методичних та дидактичних матеріалів викладачів ПТНЗ за темою «Організація самостійної навчально-пізнавальної діяльності учнів та розвиток їх творчих здібностей»:
–    Правознавство – 22 місце;
–    Математика – 7 місце;
–    Українська мова – 12 місце;
–    Фізика – 15 місце;
–    Англійська мова – 9 місце;
–    Історія України – 16 місце;
–    Хімія – 21 місце;
–    Біологія – 13 місце;
–    Інформатика – 1 місце.
Обласний конкурс фахової майстерності серед учнів ПТНЗ з професій на базі комп’ютерної техніки:
–    Крючков Віктор (майстер в/н Котенко В.Г.) – 10 місце з 24 можливих.
Обласний огляд кабінетів суспільно-гуманітарної підготовки ПТНЗ Харківської області – 17 місце (кабінет історії).
Виставка-огляд інформаційно-методичних матеріалів майстрів в/н ПТНЗ за темою «Сучасні інформаційно-методичні матеріали з професійно-практичної підготовки» з професії «Кухар» – майстер в/н Тимченко М.Н. посіла 10 місце; з професії «Оператор комп’ютерного набору» – майстер в/н Кругова Т.В. посіла 3 місце.
Обласний огляд-конкурс технічної та декоративно-прикладної творчості у ПТНЗ – 2 місце.
ІІ (обласний) етап Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності серед учнів ПТНЗ Харківської області з професії «Кухар» – учениця ІІ курсу Аврята Катерина посіла 5 місце.

Наші досягнення у 2012-2013 навчальному році

1.    І етап обласного конкурсу фахової майстерності серед майстрів в/н ПТНЗ з професії «Кухар» – 14 місце (із 30 учасників) Хрестина З.М.
2.    ІІ етап обласного конкурсу фахової майстерності серед майстрів в/н ПТНЗ з професії «Перукар» – 8 місце (із 13 учасників) Семерніна О.С.
3.    ІІІ обласний етап XII міжнародного конкурсу ім. Петра Яцика серед учнів ІІ курсу ПТНЗ – 5 місце Зоріна Ганна гр. ОКНАР-1-3/4, ІІІ курсу – 10 місце Житнік Світлана ОКНАР-0-3/4.
4.    ІІІ обласний етап ІІІ мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченко
І курс Шарова Лариса – 13 місце
ІІ курс Зоріна Ганна – 14 місце
ІІІ курс Шевченко Костянтин – 12 місце

Участь в обл. виставці-огляді
методичних та дидактичних матеріалів

s1

Участь в обласних олімпіадах з предметів загальноосвітньої підготовки

s2

За результатами олімпіад, конкурсів Т. Шевченка та П. Яцика училище посіло загальне 7 місце.
У обласній виставці-огляді методичних та дидактичних матеріалів пед. працівників училищ з професії «Оператор комп’ютерного набору» майстер в/н Подвойська Л.М. посіла 11 місце.
Огляд кабінетів природничо-математичних дисциплін ПТНЗ кабінет хімії нашого училища зайняв 15 місце (огляд+олімпіада – загальне 12 місце).
У конкурсі фахової майстерності з професії «Токар» ІІІ місце зайняв учень училища Медяник О.
За кількістю методичних та дидактичних матеріалів представлених на виставці-огляді у 2012/2013 навчальному році ДНЗ ХВПУ № 6 – 16 місце, рейтинг училища – 3 місце.
У 2012/2013 навчальному році завершили роботу над методичною темою «Від інноваційних технологій через педагогічну майстерність до формування особистості учня та підготовки його до життя в сучасних умовах».
Підсумки були підведені на педагогічній конференції у червні 2013 р.
З 2013/2014 навчальному році починаємо роботу над темою «Формування ключових компетенцій учнів шляхом впровадження інтерактивних технологій та методів активного навчання».
ЗНО: реєструвалися 13 учнів (по області 1167 – 15,9 %)
    вступили – 6 (10,9 %)

 

Результати ДКА:
s3
 
 
 
 
s4
 
Працевлаштування:
Всього: 119 випускників