УВАГА !
Розпочато
прийом електронних заяв
на вступ
до училища
![](https://metalist.org.ua/wp-content/uploads/2021/03/оголошення-про-анкету-2021.png)
Анкету для вступу можна заповнити перейшовши за посиланням тут
https://cutt.ly/2zbWgKL
ОСВІТНІЙ ПРОЦЕС ЗДІЙСНЮЄТЬСЯ З ЕЛЕМЕНТАМИ ТЕХНОЛОГІЙ ДИСТАНЦІЙНОГО НАВЧАННЯ
У зв’язку з погіршенням епідеміологічної ситуації ми вимушені змінити форму навчання, і тепер вона з застосуванням технологій дистанційного навчання. Тому пропонуємо гнучку систему здобуття освіти з використанням ресурсів Google Клас. Використайте код для приєднання до потрібного курсу, їх можна знайти в розділі дистанційне навчання.
![](https://metalist.org.ua/wp-content/uploads/2020/03/covid_19.png)
![](https://metalist.org.ua/wp-content/uploads/2019/04/Головна-724x1024.jpg)
![](https://metalist.org.ua/wp-content/uploads/2019/04/Головна_1-724x1024.jpg)
![](https://metalist.org.ua/wp-content/uploads/2019/04/10.png)