![](https://metalist.org.ua/wp-content/uploads/2020/08/8.png)
Участь ДНЗ ХВПУ №6 в Одинадцятій міжнародній виставці
«Сучасні заклади освіти – 2020»
З 4 по 6 серпня 2020 року в Київському Палаці Спорту відбулася Одинадцята міжнародна виставка «Сучасні заклади освіти – 2020» та виставка освіти за кордоном «World Edu», учасниками якої стали педагогічні працівники Державного навчального закладу «Харківське вище професійне училище №6»
За результатами рейтингового виставкового конкурсу педагогічний колектив училища був нагороджений Срібною медаллю в номінації «Упровадження інформаційно-цифрових систем і технологій у навчальній, дослідницькій та інноваційній діяльності закладів освіти» та дипломами за активну участь у презентації досягнень із модернізації національної освіти .
![](https://metalist.org.ua/wp-content/uploads/2020/08/9.png)
![](https://metalist.org.ua/wp-content/uploads/2020/08/10.png)
Вітаємо педагогічний колектив з отриманням «СРІБНОЇ МЕДАЛІ» на Одинадцятій міжнародній виставці «Сучасні заклади освіти – 2020» та виставці освіти за кордоном «World Edu».