15.02.2019 року учні групи ОП-7-13/14 склали державну кваліфікаційну атестацію з професії «Оператор комп’ютерного набору; оператор комп’ютерної верстки». В своїх змістовних виступах учні продемонстрували отримані в училищі глибокі знання з професії.
Найкращі письмові екзаменаційні роботи та доповіді Бойко Вадима, Кізя Костянтина, Сергєєва Олега були високо оцінені членами державної кваліфікаційної комісії.
«Так тримати!», дорогі наші випускники – ОП-7-13/14!
![](https://metalist.org.ua/wp-content/uploads/2019/02/7.png)
![](https://metalist.org.ua/wp-content/uploads/2019/02/6.png)
![](https://metalist.org.ua/wp-content/uploads/2019/02/5.png)