8 березня – це, безумовно, найніжніше свято

8 березня – це, безумовно, найніжніше свято. Адже разом із Міжнародним жіночим днем ми святкуємо свято весни, тепла та посмішок.

Це дивовижне свято, ніжності та краси! Цього дня ми вітаємо жінку: жінку-матір, жінку-педагога, жінку-сестру, жінку-кохану, жінку-подругу, жінку, від якої пішло все прекрасне не землі.

Всі жынки в цей день, немов весняні квіти, сповнені краси, витонченості та свіжості. З нагоди свята в училищі пройшов конкурс вітальних стіннівок.

Апофеозом свята став концерт, підготовлений талановитими учнями училища. Спочатку директор училища Василь Миколайович Костоглодов привітав всіх жінок та зачитав лист-поздоровлення від Харківського міського голови Г. Кернеса і передав слово ведучим.

Учні радо зустріли працівників училища в актовій залі, де слова-вітання, вірші та пісні  не залишили байдужими глядачів. Завдяки зусиллям артистів свято було зігріто усмішками і гарним настроєм. Прикрасили концерт найкращі виступи учнів 3-го курсу, музичні номери та хореографічні постановки у виконанні учнів 1-го курсу.

Дякуємо всім, хто долучився до підготовки і проведення свята. Дякуємо за чудовий передсвятковий весняний настрій!