11 жовтня 2019 р. учні училища груп «Слюсар з ремонту колісних транспортних засобів» відвідали XII Міжнародну агропромислову виставку з розвитку фермерства. АГРОПОРТ– це один з найбільших заходів аграрної галузі в Східній Європі.
До участі в Агропорті у Харкові було запрошено фермерів та господарів з Харківської, Полтавської, Сумської, Дніпропетровської, Запорізьської, Луганської, Донецької облестей, а також інших регіонів України.
На виставці особлива увага буде приділялася сталому розвитку (SDG) сільських територій, та висвітлювала комплекс питань та проблематики: від диверсифікації економіки на рівні громад, до соціальної сфери та безпечності харчових продуктів.
Автослюсарі змогли ознайомитися з досягненням сучасного промислового машинобудування та транспорту.
![](https://metalist.org.ua/wp-content/uploads/2019/10/изображение_viber_2019-10-11_14-13-36-1024x759.jpg)
![](https://metalist.org.ua/wp-content/uploads/2019/10/изображение_viber_2019-10-11_14-14-30-1024x759.jpg)
![](https://metalist.org.ua/wp-content/uploads/2019/10/изображение_viber_2019-10-11_14-14-31-759x1024.jpg)
![](https://metalist.org.ua/wp-content/uploads/2019/10/изображение_viber_2019-10-11_14-14-32-1024x759.jpg)