День фізкультури

10 вересня в Україні відзначається день фізкультури і спорту. Головна ціль свята  – залучення молодого покоління до занять спортом і фізкультурою, а також – пропаганда здорового способу життя. Затребуваність та популярність спорту цілком виправдана. Адже спорт, це не тільки самоорганізація і дисципліна, здоров’я і молодість, елемент культури і стиль життя – це саме життя, рух вперед!

Сьогодні ХВПУ № 6 пишається  спортивними досягненнями наших спорсменів за результатамии минулого навчального року збірна команда ДНЗ ХВПУ № 6 нагороджена дипломами за перше місце  в обласних щорічних спортивних змаганнях «Спорт протягом життя»  з легкої атлетики, з футзалу, з легкоатлетичного кросу, зі спортивного туризму,зі стрітболу (юнаки), та за друге місце з настільного тенісу та стрітболу (дівчата), Перше місце у першій воєнно-патріотичній, спортивно-туристичній грі «Нащадки козацької слави», а також І місце у Обласному етапі та ІІ місце у Всеукраїнському етапі конкурсу «Кращий стан фізичного виховання» – загалом 10 дипломів. Зараз в училищі працюють спортивні секції з настільного тенісу, кік-боксингу, загальної фізичної підготовки, волейболу, міні-футболу, стрітболу.

З нагоди свята в училищі пройшла товариська зустріч з міні-футболу за участю учнів усіх груп та команди викладачів училища.

Ми щиро переконані, що здорове майбутнє України не можливе без щоденних занять спортом.

Зі святом! Нових перемог!