День працівників освіти

Жовті барви за вікном і витончений аромат хризантем щороку нагадують про наближення свята мудрих, творчих, талановитих, завзятих, самовідданих людей – освітян.

У переддень Дня працівників освіти, коли кожна людина поспішає висловити слова шани, подяки, любові своїм Вчителям, а навчальні заклади майорять осінніми квітами і теплом посмішок у ХВПУ № 6 традиційно проходить конкурс вітальних стіннівок та квіткових композицій на тему: «Барви мого рідного міста». Так і цього року з 28 по 30 вересня, з побажанням творчого натхнення, життєвої наснаги та плідної праці на освітянській ниві, всі групи учнів училища підготували вітальні стіннівки та квіткові композиції.

30 вересня 2016 року в актовій залі училища, з нагоди свята,  відбувся святковий концерт, що пройшов у формі нагородження всіх членів інженерно-педагогічного складу, у відповідній номінації. Слово було надано і директору – Василю Миколайовичу Костоглодову, він привітав всіх співробітників закладу з професійним святом: «Шановні, любі наші чарівники! Ми ще раз  щиро вітаємо вас із Днем працівника освіти та Днем профтехосвіти! Ваші чари – найдобріші, найнеобхідніші для кожної людини. Завдяки вам на світ з’являються видатні науковці, талановиті митці, відомі лікарі, досвідчені економісти, юристи, хлібороби, тобто цвіт і гордість нашої держави. Ви сієте в душах дітей  “розумне, добре, вічне”, і саме тому  наш народ багатий на добрих, працьовитих, чесних і чуйних людей» – відзначив директор.

Музичні подарунки учнів та випускників училища 2014 року зробили  концерт цікавим, а атмосферу в залі світлою і  радісною.