День захисника України та День українського козацтва

В переддень Дня захисника України та День українського козацтва в училищі, під гаслом: «ВІДПОВІДЬ НЕСКОРЕНОГО НАРОДУ» пройшла година спілкування на тему: «Теплонь долонь і серця – захисникам України». На початку, учениця третього курсу розповіла вірш «В моїй Україні…» . Далі до діалогу підключилися учні першого курсу групи  ОКНАР-7-1/2, які розповіли історію  українського козацтва. Після, викладач історії Лєвіна А.В. розповіла учням про захисників – вихідців із училища, що сьогодні несуть почесну варту на захисті України, а саме: випускники груп верстатників: Медяник Олександр, Труш Костянтин, Горбань Іван, ткаченко Микола та Бублій Андрій; а також майстер в/н груп операторів комп’ютерного набору Смірнов Вадим Андрійович.

Далі гупало Анна розповіла історію життя Слісаренка Сергія Петровича, випускника Богодухівського аграрного ліцею, що загинув під Вуглегірськом.

В пам’ять про всіх воїнів, що загинули охороняючи наш спокій, дівчата дуже чуттєво виконали пісню: «А мати жде», в залі учні не стримали сліз.

Наприкінці, учні  написали побажання воїнам-захисникам на «долоньках» та залишили їх на стенді.

Також кожна училищна група виготовила святкові стіннівки.

Віталька вірш про Україну