24 червня 2020 року у державному навчальному закладі «Харківське вище професійне училище № 6» відбулася Державна кваліфікаційна атестація з професії “Оператор комп’ютерного набору; асистент референта”, учнів групи ОКНАР-7-1/2, майстер в/н Подвойська Л.М., класний керівник Лєвіна А.В. Вітаємо з успішним захистом 20 випускників училища.
Члени державної кваліфікаційної комісії побажали випускникам міцного здоров’я, успіхів, особистих перемог, реалізації задумів і творчих планів! Нехай знання, отримані за період навчання, неодмінно стануть запорукою вагомих здобутків, допоможуть досягти омріяних вершин у майбутній професійній діяльності! Наснаги, оптимізму та невичерпної енергії! Безпечного вам плавання у невідомих водах, під назвою життя!
![](https://metalist.org.ua/wp-content/uploads/2020/06/изображение_viber_2020-06-25_12-19-17-1024x558.jpg)