День пам’яті жертв голодомору та політичних репресій відзначили сьогодні в училищі. Сувору історичну правду про жахливі роки голодомору розповіла учням, викладач історії Лєвіна А.В. Історично – документальний фільм про причини і наслідки голодомору, про безмірні страждання українського народу, вражали дітей, спонукали до роздумів і вони задавали питання, які найбільше їх хвилювали. Піснями і віршами про страшний голодомор, в яких виливається великий біль і смуток багатостраждального народу, продовжувалась година пам’яті. Хвилиною мовчання вшанували присутні пам’ять загиблих в роки голодомору.
На закінчення зустрічі викладач звернулась до молоді із закликом: завжди пам’ятати про страшну трагедію Голодомор і її трагічні наслідки, аби вона ніколи не повторилася на нашій рідній землі.
![](https://metalist.org.ua/wp-content/uploads/2019/11/IMG-268d9175ff4ed707dd96be7195f677f0-V-1024x576.jpg)
![](https://metalist.org.ua/wp-content/uploads/2019/11/IMG-7aba638e411f4e25fe24d4d0ce3ae7f8-V-1024x576.jpg)
![](https://metalist.org.ua/wp-content/uploads/2019/11/IMG-8eab4859dfb2f46d6828aa835fc96bbc-V-1024x576.jpg)
![](https://metalist.org.ua/wp-content/uploads/2019/11/IMG-e9446886026dd94e74ca29ce2928efa9-V-576x1024.jpg)