Година спілкування до Дня безпечного інтернету

Викладач Вікторія КОТЕНКО  на уроці інформатики провела захід присвячений  Дню безпечного Інтернету разом зі здобувачами освіти  групи К-3-1/2.

6 лютого щорічно відзначається День безпечного Інтернету. Це міжнародне свято, яке присвячене підвищенню усвідомлення про цифрову безпеку та заохоченню безпечного та відповідального користування Інтернетом. Під час цього дня проводяться різноманітні заходи, акції та ініціативи з метою популяризації цифрової безпеки серед користувачів усього світу.

День безпечного Інтернету є чудовим часом для нагадування про важливість захисту особистих даних в мережі, уникання шахрайства та кібератак, а також для поширення порад щодо безпечного користування Інтернетом. Це також може бути часом для проведення освітніх заходів, тренінгів та дискусій на тему цифрової безпеки.

Таким чином, День безпечного Інтернету є важливим святом, яке нагадує нам про важливість цифрової безпеки та сприяє покращенню усвідомлення користувачів щодо безпечного користування Інтернетом. На сьогодні Інтернет відіграє важливу роль в житті сучасної людини. Глобальна мережа Інтернет – це необмежений ресурс, який може бути використаний як для навчання, так і для відпочинку та спілкування з друзями. Але вміщаючи в себе великий інформаційний, навчальний та розважальний потенціал, Інтернет може бути небезпечним та становити певний ризик, особливо для дітей. Тому, враховуючи всі проблеми та небезпеки, пограємо в квест та пригадаємо з вами правила безпеки в Інтернеті.