З метою підвищення правової обізнаності учнів училища у рамках Загальнонаціонального правопросвітницького проекту Мін’юсту «Я МАЮ ПРАВО!» та згідно плану спільної роботи працівники районної служби у справах дітей, відділу поліції, наркологічного кабінету, а також юрисконсульт та державний виконавець , з метою профілактики правопорушень серед неповнолітніх, вживання наркотичних речовин провели інформування неповнолітніх учнів щодо їхніх прав та обов’язків, розповіли про кримінальну та адміністративну відповідальність, можливі наслідки правопорушень як для дітей, так і їх батьків.
Учні приймали активну участь у обговоренні правових питань, а також приємно здивували своєю обізнаністю та дізналися де можна отримати безоплатну правову допомогу та захистити свої права.
![](https://metalist.org.ua/wp-content/uploads/2019/11/IMG-7e37476271d0adfbf84337f1075ed0ee-V-1024x768.jpg)
![](https://metalist.org.ua/wp-content/uploads/2019/11/IMG-11e5f22cfbbab9e05bd898130b7980d7-V-768x1024.jpg)
![](https://metalist.org.ua/wp-content/uploads/2019/11/IMG-dc2a5a943535d8a3a769946684cfcaac-V-1024x768.jpg)