Історична альтанка “Російські міфи про Крим” до Дня спротиву окупації Автономної Республіки крим

Цьогоріч виповнюється 70 років приєднання Криму  до України, точніше – Кримської області РРФСР до складу Української РСР.

19 лютого 1954 року президія Верховної Ради СРСР видала відповідний указ.

Крим – больова точка конфлікту Росії з Україною, привід російського вторгнення, предмет спекуляцій російських пропагандистів. «Хрущов подарував Україні Крим по-п’яному, а до того півострів ніколи не мав нічого спільного з Україною» – повторюють кремлівські маріонетки. Але якою була реальна історія?

26 лютого 2020 року Президент Володимир Зеленський заявив про підписання указу про встановлення 26 лютого в Україні Дня спротиву окупації Автономної Республіки Крим та міста Севастополя як щорічної пам’ятної дати.

Війна Росії проти України почалася з Криму. Тому події лютого – березня 2014 року в Криму, героїчний спротив українського народу, кримських татар сьогодні набувають особливого значення.

Ці питання порушили здобувачі освіти  на чолі з викладачем історії Ларисою ШАРОВОЮ на історичній альтанці «Російські міфи про Крим». Під час дискусії спростували міфи, породжені росією, обговорили, який внесок зробила Україна в розвиток Криму та відповіли на питання історичної вікторини «Крим – подарунок Хрущова? Час зруйнувати міф!» http://surl.li/qoqsu

У питанні приналежності Криму весь цивілізований світ на боці України.