Конкурс професійної майстерності «Слюсар-ремонтник, слюсар з ремонту колісничного транспорту» 3 розряду

В ДНЗ ХВПУ №6 з метою покращення якості підготовки робітничих кадрів, розвитку творчої активності учнів, удосконалення професійних компетенцій учнів під час підготовки кваліфікованих робітників з професії Слюсар з ремонту колісних транспортних засобів був проведений училищний конкурс професійної майстерності серед учнів 2-3 курсів.
Конкурс проводився в два етапи: 1 етап – теоретична частина та 2 етап – практична частина з виконанням поточності технологічних процесів.
Практична частина конкурсу містила завдання: виготовлення слюсарного кутника відповідно технічному кресленню з використанням необхідного обладнання: верстака слюсарного, робочого та вимірювального інструменту.
При виконанні практичної частини конкурсу обов’язковим була перевірка правильності та послідовності виконання технологічного завдання, техніки роботи з інструментом та якості його підготовки до роботи, дотримання вимог безпеки праці, норми часу, якості виконання роботи.
За підсумками конкурсу професійної майстерності з професії Слюсар з ремонту колісних транспортних засобів перемогу здобули:

І місце – учень групи СР-8-9/10 Черніков Артем (майстер в/н Саєнко І.В.)
ІІ місце – учень групи СР-8-9/10 Хачатуров Віталій (майстер в/н Саєнко І.В.);
ІІІ місце – учень групи СР-8-9/10 Антонов Павло (майстер в/н СаєнкоІ.В.).