New Year entertainment

У нашому училищі доброю традицією стало розпочинати цикл Новорічних та Різдвяних святкувань саме в День Святого Миколая.

«Запалили» головну ялинку училища директор з президентом учнівського самоврядування Константиновою Дар’єю. Дизайн та виготовлення новорічних прикрас вже традиційно віддали в руки дітвори. Переважна більшість ялинкових прикрас власноруч виготовлена вихованцями соціально незахищених категорій, під керівництвом соціального педагога училища Шевченко Ольгою Миколаївною, які вклали в них тепло, любов та позитивну енергію. Новорічні іграшки діти виготовили із кольорового паперу, тканини, ниток, дерева у різноманітних техніках (витинанки, аплікації та ін.) із застосуванням декору та покладаючись на свій художній смак. Крім того, учні всіх груп виготовили вітальні стіннівки

В ОСТАННІЙ навчальний день календарного року, у святково прикрашеному холі училища відбувся новорічний ентертеймент з побажаннями та подарунками від Діда Мороза (Сердюка Євгена) та снігуроньки (Стрельцової Надії) з лотереєю передбачень на наступний 2021 рік. Активну участь у проведені Новорічного та Різдвяного дійства взяли учні – учасники художньої самодіяльності училища, члени театрального гуртка «Молодіжний арт» та вокальної студії, вони виконали новорічні пісні, колядки та привітальні вірші.