Новий рік – одне з найдавніших і найпопулярніших

Новий рік – одне з найдавніших і найпопулярніших календарних свят. Це, мабуть, єдина подія, яку протягом століть щорічно відзначають у всіх країнах і на всіх континентах, яку знають, люблять і яку з нетерпінням чекають люди, різні у своїх етно-національних традиціях і релігійних переконаннях.

Незважаючи на те, що Новий рік – одне з небагатьох свят, що об`єднує все людство, за всіх часів у різних народів існували й існують свої традиції зустрічі Нового року та своя святкова атрибутика. Цих традицій дотримуються і в нашому училищі. Лідери учнівського самоврядування, вже традиційно до Новорічних свят прикрашають хол училища та актову залу, учні всіх груп свої навчальні кабінети та готують вітальні стіннівки. Таїнство приготування завершується чарівними вогниками новорічної ялинки, яка прикрашає актову залу.

Святковий концерт «Новий рік на поріг» пройшов 28 грудня 2016 року, і розпочався із підведення підсумків роботи учнівського та педагогічного колективу за 2016 рік, найкращі були нагороджені дипломами, грамотами та кубками. А потім, всіх присутніх порадували виконанням музичних та танцювальних творів: Олег Дудка, Ольга Лівановська, Олексій Тисячний, Юлія Фалєєва, Олена Мінаєва, Єлизавета Третьяк, Валерія Тяжлова. І звісно, який же Новий рік без Діда Мороза та Снігуроньки, ці почесні ролі виконували Вікторія Яковлева та Нікіта Авдєєв.

У Японії Новий рік вважається найбільшим святом, яке святкують протягом декількох днів. Святкування на сході країни триває сім днів, а на заході — цілих п’ятнадцять.