В рамках заходів з проведення Всеукраїнського Олімпійського року в училищі відбувся відбір учасників збірної команди для участі у Чемпіонаті України з Козацької наснаги участь в якому взяли учні всіх груп 2-го та 3-го курсів. Перед початком забігу керівник фізвиховання Ожерельєв С.С. провів інструктаж з техніки безпеки та розповів найголовніші момент історії Олімпійських ігор, а голова Центру спорту та здорового способу життя Кузін Сергій провів розминку.
![](https://metalist.org.ua/wp-content/uploads/2019/09/изображение_viber_2019-09-18_09-29-12-1024x768.jpg)
![](https://metalist.org.ua/wp-content/uploads/2019/09/изображение_viber_2019-09-18_09-28-07-1024x576.jpg)
![](https://metalist.org.ua/wp-content/uploads/2019/09/изображение_viber_2019-09-18_09-29-39-1024x768.jpg)