ПЕРШЕ ВЕРЕСНЯ – це плани, сподівання, мрії, задуми на весь навчальний рік

Цього року першокурсниками ДНЗ ХВПУ № 6 стали 158 учнів. Вітаючи нових учнів училища, директор училища – Василь Миколайович зауважив: «Подолання економічної кризи, перехід до економічного зростання, європейське майбутнє залежить від тих реформ, головними провідниками яких стануть молоді фахівці. Саме вони є сьогодні першокурсниками».

Першокурсників у цей урочистий день привітали присутні на святі: Методист науково-методичного центру Чередніченко Олександр Анатолійович, Начальник управління по роботі з персоналом Відкритого акціонерного товариства «Турбоатом» Кіріченко Геннадій Іванович, Координатор благодійного фонду Південний пост Трубчанов Віктор Миколайович, Сержант 22 батальйону територіальної оборони м. Харкова Богуцький Ігор Станіславович.

Голова студентського самоврядування училища Черніченко Дмитро, звертаючись до першокурсників, зазначив: «Бути студентом ДНЗ ХВПУ № 6 – це велика честь. Ми, старшокурсники, пишаємося цим званням. Але з сьогоднішнього дня – це і ваша гордість та відповідальність. Будьте гідними учнями нашої Alma mater».

Хвилюючим для всіх стало оголошення наказу-заповіді старшокурсників для першокурсників із врученням його тексту до неухильного виконання впродовж усього періоду навчання в училищі.

Сподіваємось, що першокурсники 2015 року з честю будуть носити звання учня Державного навчального закладу «Харківськ вище професійне училище № 6» та прославлятимуть рідний навчальний заклад.

Щороку 1 вересня, подвір’я училища наповнилося білими бантами, різноколірними букетами і загальним радісним відчуттям того, що попереду нова сторінка життя — цікава, барвиста і повна нових знань.