Перший день тижня профосвіти

Згідно з планом заходів до Всеукраїнського тижня профосвіти в училищі відбулися наступні заходи:

Для груп “Оператор комп’ютерного набору; асистент рерферента” було проведено позакласний захід на тему: “Медіаграмотність”

Для розмови на цю актуальну тему здобувачі освіти  другого курсу училища  завітали до в ЦБ ім. І.С.Тургенєва . Доречі, комп’ютери і безпека в Інтернеті для них – не тільки громадська або людська, а ще й професійна необхідність.  Тому однією з найцікавіших частин нашої зустрічі стали саме практичні заняття. Дівчата вправлялися з визначенням своїх прав та обов’язків в Інтернеті; міркували про умови визначення достовірності інформації; розраховували час, проведений ними в соцмережах з користю та без та обґрунтовували свої розрахунки. Об’єднавшись у 2 команди, вони змагалися у швидкості та точності своїх розрахунків, міркувань та висновків, розповідали про джерела своїх знань про медіаграмотність. До уваги учасниць зустрічі було запропоновано розповідь про практичного радника “Медіаграмотність для бібілотекарів”, виданого Бібліотекою масової комунікації та медіаграмотності Академії української преси та про книги, які є у фонді нашої бібліотеки та висвітлюють цю актуальну і цікаву тему.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Викладач української мови та літератури Радченко Л.М. провела змагання між командами двох курсів  під час виховного заходу на тему: “Живий народ і мова вічно в нас жива!” , що проходила під девізом:””Люби, знай  і вивчай рідну мову”. Під час заходу здобувачі освіти ділилися цікавими фактами про українську мову. знайомилися зі збірками народної мудрості,  змагалися на знання українських прислів’їв, слів іншомовного походження, складали приказки. Команди з радістю доповнювали вислови, згадували цікаві ідіоми та крилаті вирази. З’ясувалося, що деякі з них відомі усім, деякі нікому, інші приказки мали різні варіанти. Та коли ж підраховували бали, наші знавці виявилися справжніми ерудитами.

Для здобувачів освіти груп “Перукарів” було проведено майстер клас на тему: “Сучасні зачіски з використанням прогресивних інструментів”. 

Викладачі та майстри методичної комісії верстатних та слюсарних професій взяли участь у вебінарі “Магія сталі” та ознайомилися з виробничими процесами ПАТ “АселорМіттал Кривий Ріг”.

 

 

Для учнів першого курсу було проведено Екскурсію до музейної кімнати училища.

Де здобувачі освіти дізналися про історію створення, розвитку та перейменувань училища. Учні та їх здобутки які є підставою для гордості і сьогодні.