13 грудня 2019 року серед учнів групи СР-7-7/8 відбулася поетапна кваліфікаційна атестація на встановлення кваліфікаційної категорії “Слюсар з ремонту колісних транспортних засобів ” ІІ розряду. Учні добре склали поетапну атестацію.
![](https://metalist.org.ua/wp-content/uploads/2019/12/2-2.png)
13 грудня 2019 року серед учнів групи СР-7-7/8 відбулася поетапна кваліфікаційна атестація на встановлення кваліфікаційної категорії “Слюсар з ремонту колісних транспортних засобів ” ІІ розряду. Учні добре склали поетапну атестацію.