28 жовтня 2019 року серед учнів групи СР-8-9/10 відбулася поетапна кваліфікаційна атестація на встановлення кваліфікаційної категорії “Слюсар-ремонтник” ІІ розряду. Учні добре склали поетапну атестацію.
![](https://metalist.org.ua/wp-content/uploads/2019/10/IMG-3f8f2184270ed4bd37fd64ca2269a8c1-V-768x1024.jpg)
![](https://metalist.org.ua/wp-content/uploads/2019/10/IMG-edb772c452233a12a4b0c5a306b07a78-V-768x1024.jpg)
![](https://metalist.org.ua/wp-content/uploads/2019/10/IMG-d9ec98cd2adb26f0f62015994366eb8d-V-1024x768.jpg)
![](https://metalist.org.ua/wp-content/uploads/2019/10/IMG-05c9599f280abd2085fe59c0e2b112fb-V-1024x768.jpg)
28 жовтня 2019 року серед учнів групи СР-8-9/10 відбулася поетапна кваліфікаційна атестація на встановлення кваліфікаційної категорії “Слюсар-ремонтник” ІІ розряду. Учні добре склали поетапну атестацію.