Профілактична бесіда Правда про наркотики. Причини та способи боротьби

17 січня 2020 р. в училищі відбулася  зустріч учнів з тренером Фонду спасіння підлітків України від наркоманії Євгеном, в ході профілактичної бесіди «Правда про наркотики. Причини та способи боротьби» тренер наголосив: «Підлітковий вік – це переломний момент у розвитку кожної особистості. Бажання довести свою самостійність і дорослість, юнацький максималізм штовхає підлітка на девіантні вчинки, в тому числі на вживання наркотиків.»

Євген зауважив, що проблема підліткової наркоманії є однією з найактуальніших в сучасному суспільстві, оскільки вона приймає загрозливі розміри. Причини вживання наркотиків лежать у психологічних особливостях підлітка, який бажає відчувати свою значимість і цінність. Щоб зменшити вживання наркотичних речовин серед неповнолітніх, треба пропагувати розуміння складності одужання та важке повернення до здорового способу життя, спонукати однолітків планувати своє подальше життя в руслі — «я хочу вчитися, стати висококваліфікованим спеціалістом, створити добру родину, бути гідним громадянином своєї держави.

Учням було дуже цікаво прослухати і відкрити для себе кілька досить нових точок зору з теми – залежність людей від різноманітних отрут – алкоголю, наркотиків, тютюну.