22 травня 2019 року майстер в/н груп Верстатників широкого профілю Павленко Т.Ф., викладач технічного креслення Гордієнко Т.Г., керівник фізичного виховання та заступник директора Сіренко В.В. з метою профорієнтаційної роботи відвідала школи Золочівського напрямку (с. Феськи, Рясне, м. Золочів), розповіли учням випускних класів, про професії за якими ведеться підготовка в училищі, перспективи працевлаштування таких спеціалістів та переваги навчання в нашому училищі. Познайомили учнів з правилами прийому до ХВПУ № 6 та запросили на навчання.
![](https://metalist.org.ua/wp-content/uploads/2019/05/изображение_viber_2019-05-23_12-08-46-1024x768.jpg)
![](https://metalist.org.ua/wp-content/uploads/2019/05/изображение_viber_2019-05-23_12-08-38-1024x768.jpg)
![](https://metalist.org.ua/wp-content/uploads/2019/05/изображение_viber_2019-05-23_12-08-34-1024x768.jpg)