З метою профорієнтації агітбригада училища відвідала Коротичаснський ліцей, поспілкувалась з учнями та розповіла школярам про професії, за якими ведеться підготовка в училищі та запросила учнів на навчання в училищі.
![](https://metalist.org.ua/wp-content/uploads/2019/05/viber-image-2019-05-10-12.11.17-759x1024.jpg)
![](https://metalist.org.ua/wp-content/uploads/2019/05/viber-image-2019-05-10-12.11.18-1024x765.jpg)
![](https://metalist.org.ua/wp-content/uploads/2019/05/viber-image-2019-05-10-12.11.12-1024x759.jpg)
З метою профорієнтації агітбригада училища відвідала Коротичаснський ліцей, поспілкувалась з учнями та розповіла школярам про професії, за якими ведеться підготовка в училищі та запросила учнів на навчання в училищі.