25-26 червня 2019 року училищі пройшли державні та поетапні кваліфікаційні атестації з різних професій.
Державна кваліфікаційна атестація в групі ОКНАР-6-1/2 з професії «Оператор комп’ютерного набору; асистент референта» пройшла 25 червня, головою комісії був заступник начальника відділу кадрів ДП «Завод імені В.О. Малишева» Даньшин Б.П. .Відмінницею в цій групі завершила навчання Калашнікова Вікторія.
26 червня Державні поетапні атестації складали «Електромеханіки» та «Кухарі; кондитери».
Випускників вітаємо із завершенням навчання і здобуттям професії, бажаємо творчих успіхів на обраному шляху, професійного зростання і щасливої життєвої дороги!
![](https://metalist.org.ua/wp-content/uploads/2019/07/IMG-00bd8ecb5e6eca7cbcdf383ffcc344cf-V-1024x768.jpg)
![](https://metalist.org.ua/wp-content/uploads/2019/07/20190626_111554-1024x576.jpg)
![](https://metalist.org.ua/wp-content/uploads/2019/07/IMG-eae171699c903772a9f3368cbf52cf3a-V-768x1024.jpg)
![](https://metalist.org.ua/wp-content/uploads/2019/07/DSC01416-1024x768.jpg)
![](https://metalist.org.ua/wp-content/uploads/2019/07/DSC01413-1024x768.jpg)
![](https://metalist.org.ua/wp-content/uploads/2019/07/DSC01412-1024x768.jpg)