Реалізації програми «Дивись під ноги! Дивись, куди ідеш» створено навчальний онлайн-курс на тему: «Правила поводження з вибухонебезпечними предметами»

У зв’язку з цим є нагальна потреба в посиленні інформування населення щодо ризиків, пов’язаних із поводженням із вибухонебезпечними предметами. Спільно з Міжнародною благодійною організацією «Фонд Східна Європа» в рамках реалізації програми «Дивись під ноги! Дивись, куди ідеш» створено навчальний онлайн-курс на тему: «Правила поводження з вибухонебезпечними предметами» (далі – онлайн-курс).
Онлайн-курс безкоштовний, складається з п’яти коротких уроків і висвітлює головні питання про вибухонебезпечні предмети та правила поводження з ними. Після перегляду серій пропонується пройти тест та отримати відповідний сертифікат.
З метою підвищення рівня обізнаності щодо ризиків, пов’язаних із поводженням із вибухонебезпечними предметами, зведення до мінімуму людських жертв та популяризації навчального онлайн-курсу ДСНС пропонує організувати проходження онлайн-курсу здобувачами освіти та педагогічними працівниками.
Онлайн-курс із мінної безпеки доступний на освітній онлайн-платформі «Зрозуміло» за посиланням:
https://courses.zrozumilo.in.ua/courses/coursehttps://courses.zrozumilo.in.ua/co
urses/course-v1:eef+EEF-033+dec2022/course/v1:eef+EEF-033+dec2022/course/.

Крім цього, на платформі «ЗРОЗУМІЛО» також розроблено відеоурок для
дітей «Обережно: міни». Відеоурок доступний для перегляду за посиланням:
https://courses.zrozumilo.in.ua/courses/course-v1:EEF+EEF-031+sept2022/about.