Семинар-10.01.2019

10 січня 2019 року в конференц-залі училища серед педагогічних працівників  відбувся семінар-практикум на тему «Особливості формування професійних компетенцій педагогічних працівників в професійно-технічному навчальному закладі». Метою семінару було теоретичне обґрунтування проблем педагогічного спілкування, відпрацювання навичок активного слухання, прийомів толерантного спілкування та конструктивної взаємодії в педколективі та серед учнів.

Методист училища Ковальова Т.І.  розповіла про модель сучасного викладача в умовах інноваційного середовища  та  ,як приклад, привела  12 ознак гарного вчителя.

Викладач Буханцова С.М.  розповіла про толерантність  як невід’ємну складову формування доброзичливих взаємин між педагогічним та учнівським колективами.

Бібліотекар районної  бібліотеки  ім.Тургенева  Шарапова З.О. доповіла про роль та місце вчителя у формуванні особистості учня.

В другому блоку семінару заступник директора з НВР Долженкова О.О. провела тренінг «Навички профілактики емоційного вигорання»,

а бібліотекар Нікітенко О.Б. ознайомила всіх присутніх з Матрицею Єйзенхаузера».