4 квітня 2019 року в училищі відбувся День відчинених дверей.
Розпочалися заходи в межах Дня відчинених дверей у холі училища, де за кожною професією було організовано виставку: приклади сервірування столу, готова продукція верстатників, слюсарів-ремонтників та операторів комп’ютерної верстки, зразки перукарських та манікюрних робіт. З 9-ї ранку всі охочі мали можливість поспілкуватися тут з викладачами і майстрами виробничого навчання та отримати відповіді на запитання щодо напрямів підготовки, організації практик і стажувань, можливостей працевлаштування за обраним фахом тощо. У бесідах з відвідувачами викладачі використовували і демонстрацію наочних зразків та діючих моделей. Крім того, учні роздавали відповідні друковані матеріали – рекламну продукцію. Особливістю цього Дня відкритих дверей можна вважати майстер класи з складання серветок, плетіння волосся та приготування млинців, а учні груп кухарів пригощали абітурієнтів смачними та пухкими булочками власного виробництва з різними начинками та декором.
![](https://metalist.org.ua/wp-content/uploads/2019/04/IMG-eb306a2887dcf5cbdb9c9a95c6ed72bb-V-1024x768.jpg)
![](https://metalist.org.ua/wp-content/uploads/2019/04/IMG-4c7db1638982ce72df20a236deb6c5e0-V-1024x768.jpg)
![](https://metalist.org.ua/wp-content/uploads/2019/04/IMG-e757e7183a7bcb07e3836d66eca039b1-V-1024x768.jpg)
![](https://metalist.org.ua/wp-content/uploads/2019/04/IMG-3cfc3a787045ce263321adb7bc5cb714-V-1024x768.jpg)
![](https://metalist.org.ua/wp-content/uploads/2019/04/IMG-2e6d5bf88973eba9894df91e78d0372f-V-1024x768.jpg)
![](https://metalist.org.ua/wp-content/uploads/2019/04/IMG-1633ebda977e055c02c8ccf995c54c4d-V-1024x768.jpg)