22 січня у день проголошення Акту Злуки Української Народної Республіки та Західноукраїнської Народної Республіки Україна щороку відзначає День Соборності.
Протягом багатьох років, з моменту входження України до складу СРСР, питання незалежності було знято. І лише 1999 року уряд нової незалежної України відновив свято – річницю з Дня підписання Акту Злуки.Головною метою цього акту стало об’єднання українців, які мешкають у багатьох країнах світу, в одну державу, якщо не територіально, то об’єднавши їх духом, традиціями, прагненнями.
Обговорити головні моменти історії нашої країни щодо її незалежності та об’єднання українців усього світу учні училища завітали до в ЦБ ім. І.С.Тургенєва. Розпочавши нашу зустріч із документальних кадрів про події 1919 року на Софійській площі, учні мали змогу перейти до огляду книжок із фонду бібліотеки, присвячених цим історичним подіям. Освіживши у пам’яті дати та події, перейшли до питань вікторини “Україно, ти наша єдина”.
Здобувачки освіти училища гідно впоралися з непростими питаннями, та перейшли до останньої частини зустрічі “Що означає для тебе “єдність” та “незалежність”?” Прекрасно було узагальнено нашу зустріч словами однієї учениці: “Єдність і незалежність – це і є життя!”
Учні виготовили стіннівки з нагоди свята Соборності України
Здобувачі освіти училища долучились до міжрегіонального телемосту до Дня Соборності України «У єдності наша сила», що було проведено ініційованим НМК ПТО у Київській області.
![](https://metalist.org.ua/wp-content/uploads/2022/01/изображение_viber_2022-01-21_12-59-08-536-150x150.jpg)
![](https://metalist.org.ua/wp-content/uploads/2022/01/Screenshot_6-150x150.png)
![](https://metalist.org.ua/wp-content/uploads/2022/01/Screenshot_7-150x150.png)
![](https://metalist.org.ua/wp-content/uploads/2022/01/Screenshot_8-150x150.png)