Березень — перший місяць весни. І вже навіть погода у цьому році потішила нас березневим теплом, а світле жіноче свято, яке відзначається 8 березня, дарує нам душевне тепло і радість. Весняного свята, яке відбулося у прикрашеній актовій залі училища, всі ніжні слова любові були присвячені жіночій половині: майстрам виробничого навчання, викладачам, інженерам,матусям і бабусям. Також учні виготовили вітальні стіннівки. Гарній настрій, яскраві враження та щире задоволення — це чудовий підсумок проведеного святкового заходу!
![](https://metalist.org.ua/wp-content/uploads/2020/03/2.png)
![](https://metalist.org.ua/wp-content/uploads/2020/03/изображение_viber_2020-03-06_10-54-171-1024x768.jpg)
![](https://metalist.org.ua/wp-content/uploads/2020/03/3.png)
![](https://metalist.org.ua/wp-content/uploads/2020/03/5.png)
![](https://metalist.org.ua/wp-content/uploads/2020/03/4.png)