Тренінгове заняття в режимі онлайн до Всесвітнього дня боротьби з ВІЛ/СНІДом

Щорічно 1 грудня відповідно до рішення Всесвітньої організації охорони здоров’я (ВООЗ) та Генеральної Асамблеї ООН, прийнятого у 1988 році, відзначається Всесвітній день боротьби зі СНІДом.

Мета проведення цього Дня – закликати об’єднати зусилля людей з усього світу для підвищення інформованості про проблему ВІЛ/СНІДу та демонстрація міжнародної солідарності перед пандемією, а також як день пам’яті жертв цього захворювання. Тема Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом 2021 року: «Ліквідувати нерівність. Покінчити зі СНІДом. Припинити пандемію». ВООЗ і партнери роблять особливий наголос на тому, щоб ніхто не залишився поза увагою, вказуючи на посилення дисбалансу щодо доступу до основних послуг з ВІЛ. ВООЗ закликає світових лідерів та громадян 1 грудня 2021 р. закликати до боротьби з нерівністю та охоплення основними послугами з ВІЛ тих, хто їх не отримує.

Соціальний педагог училища Ольга Миколаївна Шевченко, на платформі телеграм спільноти соціально-психологічної підтримки, провела для учнів онлайн тренінгове навчання, що включало ознайомлення з шляхами передачі ВіЛу, розглядом питання статистичних даних  про поширення хвороби, онлайн вікторину “Молодь проти СНІДу”,  міфи про ВІЛ/СНІД