Третій день тижня профосвіти

Працюючи над проблемою виховання успішного кваліфікованого працівника, в училищі вирішили створити так звану ситуацію успіху. А для досягнення поставленої мети з учням були проведенні такі виховні заходи: “Випускники училища – наша гордість” та презентація “Вони розпочинали в шостому” – де презентуються історії людей, що навчалися чи розпочинали власну трудову діяльність в нашому училищі. Деякі з історій дійсно вражають, наприклад:

Пилаєва Тетяна Вячеславівна – розпочинала свою педагогічну діяльність у стінах нашого училища, як викладач зарубіжної літератури – нині – начальник Слобідського районного відділу освіти,

 

 

 

Латанська Олена Анатоліївна – випускниця групи «Асистент референта», начальник відділу кадрів Державного підприємства «Завод імені Малишева»

 

 

 

 

Романенко Зоя Павлівна – випускниця училища за професією «Секретар-машиністка» старший інспектор сектору по роботі з органами самоорганізації населення Адміністрації Слобідського району.

 

 

 

 Бородай Олег Миколайович мінометник військової частини 3017, автор віршів та пісень про події на Сході країни, що в 1993 році, розпочинав свою педагогічну діяльність викладачем математики та фізики в нашому училищі, а зараз боронить наш спокій, щоденно наражаючись на небезпеку. Олег Миколайович, залишивши автограф, подарував власні збірку віршів  «Відлуння окопів» для читальної зали училища.

 

 

 

Випускник училища 2015 року Лебединець Олександр,  переміг у конкурсі верстатників на  Харківському машинобудівному заводі  «Світло шахтаря» — одному із найстаріших машинобудівних підприємств вугільної галузі, що після навчання в училищі, був працевлаштований на завод де й працює дотепер. Олександр в центрі світлини.

 

 

 

Випускник училища 2021 р. Козирєв Артем, переміг у конкурсі верстатників, що після закінчення навчання, був працевлаштований на завод де і працює дотепер.

 

 

 

 

 

 

 

Вихованці гуртка “Декор” під керівництвом Шевченко О.М. під час майстер-класу на тему: “Технологія виготовлення витинанок” навчилися виготовлять ажурні  та силуетні паперові прикраси, тематикою майстер-класу було обрано виготовлення витинанок на Новорічну тематику.