Участь у ХХІІ Чемпіонаті України СПУ, 19-20 вересня на конкурсі з перукарського мистецтва макіяжу та нігтьової естетики представила свою роботу учениця другого курсу групи «Перукар; манікюрник» Різніченко Єлизавета. На подібних чемпіонатах змагаються сильні конкурсанти, з усіх куточків України: Харкова, Львова, Одеси і Києва, Дніпра і Рівне. Цей рік не став винятком. 285 учасників, професійний суддівський склад, нова локація і відкрита сучасна аудиторія глядачів. Вітаємо кожного учасника Чемпіонату з новим етапом, новим щаблем у розвитку кар’єри. Вітаємо кожного переможця з тріумфом!
![](https://metalist.org.ua/wp-content/uploads/2019/09/IMG-0ce1ff17753d6b12350984e9c7f672f3-V-768x1024.jpg)
![](https://metalist.org.ua/wp-content/uploads/2019/09/IMG-fb0dc0e3e52018b933647f148a280574-V-768x1024.jpg)
![](https://metalist.org.ua/wp-content/uploads/2019/09/IMG-7b6b9ce4f5692451e2c3d0d5d39fbfcf-V-768x1024.jpg)