30 жовтня 2019 року учні училища взяли участь у Обласному зборі лідерів учнівського самоврядування. Константинова Дар’я стала ІІ віце президентом учнівської ради, а Задорожний Андрій головою комісії з виробничих питань. Крім того учні училища: Кузін Сергій, Веселкова Дарина, Удовік Лариса та Задорожний Андрій загалу лідерів учнівського самоврядування закладів професійної (професійно-технічної) освіти Харківської області презентували 9 номер учнівської газети «Вісник самоврядування». Після чого стали активними учасниками тренінгу, що проводили спеціалісти Центру психологічної допомоги «РАЗОМ».
![](https://metalist.org.ua/wp-content/uploads/2019/11/изображение_viber_2019-10-31_09-29-11-1024x768.jpg)
![](https://metalist.org.ua/wp-content/uploads/2019/11/изображение_viber_2019-10-31_09-29-13-1024x768.jpg)