12 червня 2019 рокупедпрацівники училища, а саме : заступник директора з навчально-виховної роботи; методист; голови методичних комісій педпрацівників професійної підготовки; голови методичних комісій педпрацівників загальноосвітньої підготовки; голови медичних комісій, що організовують інноваційну діяльність; практичний психолог, соціальний педагог; бібліотекар взяли участь у обласних педагогічних читаннях в системі ПТО Харківської області на тему:«Інноваційні платформи зростання професійної майстерності педпрацівників як умова забезпечення якості підготовки кваліфікованого робітника».У цьому заході взяли участь керівні та педагогічні працівники ЗП(ПТ)О.
А викладач креслення Гордієнко Т.Г. презентувала свій виступ на педчитаннях з темою: «Технологія проектування SMART – комплексу «Технічне креслення».
![](https://metalist.org.ua/wp-content/uploads/2019/06/DSCN8820-1024x767.jpg)
![](https://metalist.org.ua/wp-content/uploads/2019/06/DSCN8681.jpg)
![](https://metalist.org.ua/wp-content/uploads/2019/06/62391960_2132544320147007_1807227950739750912_n.jpg)