Участь у тренінгу: «Набуття професійних компетентностей щодо розробки керуючих програм за допомогою повнофункціонального симулятора роботи верстату HAAS NGC»

В січні-лютому 2023 року проведено тренінг на тему: «Набуття професійних компетентностей щодо розробки керуючих програм за допомогою повнофункціонального симулятора роботи верстату HAAS NGC».
? У заході взяли участь наші учні – верстатники широкого профілю та слюсарі з ремонту колісних транспортних засобів 2 та 3 курсів
?Завершальний етап тренінгу, який провів Юрій ДУДУКАЛОВ, професор кафедри технології металів та матеріалознавства Харківського національного автомобільно-дорожнього університету, відбувся 09.02.2023 на платформі ZOOM. На даному етапі учасникам було запропоновано виконати тестове теоретичне та практичне завдання. Практичне завдання полягало в розробці програми керування для обробки деталі на вертикально-фрезерному верстаті типу HAAS VF для заготовки 100 х 100 х 20 мм, закріпленої в лещатах. Після написання програми учасники тренінгу мали можливість продемонструвати навички управління верстатом, використовуючи симулятор HAAS.
?Усі учасники чудово впорались із завданням та отримали сертифікати