Здобувачі освіти училища брали активну участь у Всеукраїнському фото-челенджі «І світлий смуток в серці збережем…» до Дня пам’яті та примирення, який проводиться Українським Державним Центром позашкільної освіти. Метою заходу є духовний розвиток, активізація роботи, спрямованої на формування у молодіжному середовищі шанобливого ставлення і поваги до ветеранів війни та нинішніх захисників Вітчизни, формування патріотизму, сучасної національної ідентичності, національної гідності. Учні училища прибрали територію біля стели Героя радянського Союзу Григорія Івановича Ковтуна – випускника училища.
![](https://metalist.org.ua/wp-content/uploads/2021/05/viber-image-2019-05-10-14.51.51-576x1024.jpg)
![](https://metalist.org.ua/wp-content/uploads/2021/05/VsXlSaNboMw-1024x576.jpg)
![](https://metalist.org.ua/wp-content/uploads/2021/05/Харків-Прибирання-Стели-Ковтуна-ДНЗ-ХВПУ-6-1024x576.jpg)