“Україна – територія гідності і свободи” – патріотична година

Героям Майдану і воїнам-захисникам України, які загинули за світле майбутнє України, присвячена зустріч учнів училища з військовослужбовцем, патріотом, учасником Майданів і бойових дій на Сході Миколою Петренком.
Зустріч відбулася у форматі питання – відповідь. Спочатку несміливі, питання дедалі набували емоційності: йшлося про причини бойових дій на Сході, найважливіші події неоголошеної війни, про справжніх героїв і некнижковий патріотизм. Учасники звернули увагу на книжкову виставку “Неоголошена війна”, присвячену подіям на Майданах і на Сході. Наш гість розповів про деякі з книг, прокоментувавши, що свого часу вони зіграли суттєву роль у його сприйманні сучасних подій.

Довідка: Дві революції – наш Майдан 2004 року, який був Святом Свободи, і Революція 2013 року, Революція Гідності – це був надзвичайно важкий іспит для України, коли українці продемонстрували свою європейськість, гідність, своє прагнення до свободи. Mолодь вийшли на майдан, вибираючи свою гідність. Нація потребує активності, єдності, самопожертви. А після Майдану розпочалися військові дії на Сході України, в ході яких було втрачено вже кілька тисяч життів солдат та мирних жителів.

Героям Майдану і воїнам-захисникам України, які загинули за світле майбутнє України, присвячена зустріч учнів училища  з військовослужбовцем, патріотом, учасником Майданів і бойових дій на Сході Миколою Петренком.