Урочиста лінійка до Дня знань

Шановні педагоги, дорогі здобувачі освіти училища! Щиро вітаємо з Днем знань — справжнім всенародним святом мудрості, доброти і людяності. Цей день завжди особливо урочистий і зворушливий, адже саме з нього починається незвіданий, цікавий і, водночас, нелегкий шлях до пізнання, до нових звершень, до самостійного життя. Бажаємо усім учням на цьому шляху підкорити нові вершини знань, зустріти добрих і надійних друзів та досягти омріяної мети. Переконані, ваші здібності, наполегливість стануть запорукою визначних успіхів у дорослому житті, а сприятимуть цьому -викладачі, які щедро діляться своїми знаннями, майстри, що навчать вас професійних тонкощів. Їх мудрість і великодушність залишаться з вами на все життя.

Цьогоріч на урочистій лінійці, як завжди радість зустрічі з учнями розділили представники Державних підприємств та Акціонерних товариств машинобудівного профілю.

А найкращі учні та педагоги отримали нагороди.

Щиро бажаємо всім учасникам освітнього процесу, щоб цьогорічний першовересень буде сонячним, приніс добрий настрій у кожну родину! Зі святом, дорогі друзі! Щасти Вам!