Відвідали  День відкритих дверей в Академії Національної Гвардії України

17 грудня 2021 року учнів групи ОТН- 9-1/2 для учнів та викладачів предмета «Захист України», що проводився на території Національної академії Національної гвардії України (майдан Захисників України, 3, м.Харків) в рамках військово- патріотичного виховання, пропаганди служби в Збройних Силах України.

ознайомилися з діяльністю Національної академії Національної гвардії України.

Розпочався захід на плацу навчального закладу, де до присутніх звернувся перший заступник начальника Академії з навчально-методичної та наукової роботи генерал-майор Олександр Морозов.

На стройовому плацу навчального закладу курсанти підрозділів спеціального призначення показали порядок відбиття озброєного нападу при супроводженні поважних осіб, прийоми рукопашного бою. Виступив для школярів й духовий оркестр навчального закладу.

У супроводі курсантів учням показали сучасні зразки військової техніки, найновіші зразки озброєння, засоби зв’язку, спорядження та екіпіровку гвардійців. Гості побували у музеї, спортивному та вогневому комплексі.

Майбутні офіцери Нацгвардії розповіли майбутнім абітурієнтам про свої враження від навчання, особливості та напрямки підготовки на кожному факультеті.