Випускний 2016

Сьогодні 29 червня 2016 року відбулись урочистості, присвячені випуску з Харківського вищого професійного училища № 6. У святковому заході взяли участь заступник голови Комінтернівської районної ради Світалана Миколаївна Лещенко, начальник відділу кадрів ДП «Завод імені Малишева» Латанська Олена Анатоліївна та головний інженер Шейко Олександр Іванович, начальник управління по організаційній роботі Романенко Зоя Павлівна та завідувач лабораторії комп’ютерних технологій Комінтернівського відділу освіти Колесніков Валерій Юрійович.

Вітаючи випускників гості свята зазначили: «Сьогодні для вас не просто особливий день, а початок нового життєвого етапу. Позаду залишилося багато яскравих і незабутніх подій, стільки цікавих і веселих моментів, а попереду у вас випускний і зовсім нове доросле життя. За роки вашого навчання педколектив училища, які відносяться до своєї справи з любов’ю і великою відповідальністю, доклали максимум зусиль, щоб до цієї урочистої події ви стали компетентними фахівцями, перспективними і цілеспрямованими, націленими на конкретний результат. Ми переконані, що всі ті професійні знання, вміння, навички і ті високі загальнолюдські цінності, які ви отримали в стінах цього чудового навчального закладу, допоможуть вам впоратися з будь-якою ситуацією, реалізувати свій потенціал і досягти високих життєвих вершин у майбутньому. Незалежно від того, чи продовжите ви навчання у ВУЗах або вже найближчим часом приступите до трудової діяльності, віримо, що ваша діяльність сприятиме становленню нашої держави».

В свою чергу випускники висловили слова подяки викладачам, майстрам виробничого навчання та батькам за всі роки терпіння та глибокої віри в їхні починання. Та, звичайно, який же випускний без вальсу, його виконали випускники групи К-3-5/6.

Батьки випускників подякували педколективу училища за їх нелегку, але таку потрібну працю та безмірне терпіння, що вони доклали при вихованні сьогоднішніх винуватців свята.

Наостанок прозвучали побажання для всіх випускників успіхів і удачі, енергії і блиску в очах, завжди мати віру в себе і свої можливості.