Вітання з професійним святом

Уже традиційно, 5 жовтня за ініціативою ЮНЕСКО у всьому світі відзначається Всесвітній день вчителя, що є важливою подією для всього освітнього співтовариства. Це нагода віддати шану представникам педагогічної професії.

Хороший викладач — на вагу золота. Саме від старань педагога залежить, наскільки зацікавленими в навчанні та професії будуть учні, яка атмосфера пануватиме в навчальному кабінеті та в училищі, як учні взаємодіятимуть один з одним. Робота вчителя — більше ніж сухий виклад матеріалу, рекомендованого «зверху». Це важка праця, що вимагає повної віддачі.

Тому, досить символічним є відзначення свята і у ХВПУ № 6, що співпало з Всесвітнім днем учителя, вже традиційно в цей день в училищі відбулася виставка осінніх експозицій, а на завершення учні училища влаштували для своїх улюблених викладачів та майстрів – концерт, під час якого було прочитано поздоровлення голови ХОДА Світличної Ю.О., зі сцени пролунало: «…хочеться не просто привітати тих, хто допомагає нам, дітям, пізнавати світ, але й побажати вам завжди мислити ширше заданих рамок, знаходити в роботі лише позитив, вдячних учнів, чуйних батьків і довгих перерв :)…Нехай до вашої аудиторії чи майстерні учні приходять завжди з посмішкою та спрагою до знань!»