8 листопада учні училища писали Всеукраїнський радіодиктант національної єдності, який звучав на хвилях першого каналу «UA: Українське радіо».
Цей диктант викликав зацікавленість в учнів закладу,сприяв вихованню патріотичних почуттів,бо ми,українці,- єдина родина,яка пам’ятає свою історію і свято її береже. Такій захід допоміг продемонструвати єдність з усіма, хто любить і шанує українське слово, сприяв формуванню розуміння того, що українська мова-наш скарб, без якого не може існувати ні народ, ні Україна як держава.
![](https://metalist.org.ua/wp-content/uploads/2019/11/IMG_20191107_122258-1024x768.jpg)
![](https://metalist.org.ua/wp-content/uploads/2019/11/IMG_20191107_122249-1024x768.jpg)