Виховний захід: “Молодь на ринку праці”

Основними факторами, які впливають на працевлаштування та молоді в трудову діяльність є особистий потенціал і самооцінка, мотиви і ціннісні орієнтації, ступінь професійного самовизначення, рівень і якість освіти, місце проживання, ступінь поінформованості, наявність трудової біографії соціальна захищеність і діяльність.

Саме тому 26 листопада 2019 року провідний фахівець підрозділу сприяння працевлаштуванню випускників Поставна Наталія Олександрівна провела виховний захід на тему: «Молодь на ринку праці», у якому взяли участь учні груп ОКНАР-9-3/4 та ОТН -9 -1/2 .

Метою заходу була популяризація послуг державної служби зайнятості, як одного  з механізмів інформування та сприяння у працевлаштуванні молоді.

Фахівець центру зайнятості поінформувала молодь про зміни, які відбуваються на ринку праці, ознайомила з положеннями Закону України «Про зайнятість населення» щодо стимулювання працевлаштування громадян, які недостатньо конкурентоспроможні на ринку праці та переліком послуг, що надає служба зайнятості, розповіла про переваги легальної зайнятості в Україні.