Різніченко Єлизавета разом з майстров виробничого навчання Семерніноою Оленою Альбертівною отримали подяку від організаторів ХХІІ Чемпіонату України СПУ, який відбувся 19-20 вервесня 2019 року в місті Києві.
![](https://metalist.org.ua/wp-content/uploads/2019/12/изображение_viber_2019-12-04_12-14-47-576x1024.jpg)
![](https://metalist.org.ua/wp-content/uploads/2019/12/изображение_viber_2019-12-04_12-14-46-1024x576.jpg)
Різніченко Єлизавета разом з майстров виробничого навчання Семерніноою Оленою Альбертівною отримали подяку від організаторів ХХІІ Чемпіонату України СПУ, який відбувся 19-20 вервесня 2019 року в місті Києві.